جانشین سازمان بسیج مستضعفین در لنگرود: مقاومت در برابر دشمنان درس بزرگ شهدای مدافع حرم است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین در لنگرود: مقاومت در برابر دشمنان درس بزرگ شهدای مدافع حرم است

به گزارش کوله بار از لنگرود، سردارسرتیپ پاسدار علی فضلی عصردیروزدر مراسم هفتمین روز خاکسپاری شهید مدافع حرم مرتضی حسین‌پور شلمانی در مسجد آقا سیدعلی‌کیا گلزار شهدای شلمان اظهار داشت: ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان درس بزرگ شهدای مدافع حرم است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه مجاهدت رزمندگان در جبهه‌های مقاومت موجب هم‌افزایی در جهان اسلام شده است گفت: امروز به برکت خون پاک شهدای مدافع حرم، هم‌آوردی بزرگ در بین کشورهای جهان اسلام به‌وجود آمده است.

وی نتیجه ایستادگی در برابر دشمنان را پیروزی خواند و افزود: این روزها سالروز پیروزی مقاومت حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه است و رزمندگان لبنان در آن جنگ 33 روزه ثابت کردند نتیجه ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان شکست آنان است.

سردار فضلی با اشاره به سخنان حکیمانه امام راحل در جهت شناخت دشمنان گفت: امام (ره) بارها فرمودند از دشمنان اصلی خود یعنی آمریکا و اسرائیل غافل نشوید و همین موضوع را مقام معظم رهبری هم چندروز قبل تکرار کردند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه درس بزرگ و جدیدی به صهیونیست‌ها داد افزود: البته توطئه دشمنان اصلی یعنی آمریکا و اسرائیل همواره ادامه دارد و نباید از آن غافل شد.

سردار فضلی تصریح کرد: امام خمینی (ره)، قرآن، عترت و مردم را سه رکن اصلی انقلاب خواند و امروز مردم با حضورشان در مراسم شهدای مدافع حرم این اصل حضور خود را به‌خوبی اثبات کردند.

وی با اشاره به اینکه مردم در طول سال‌های پس از انقلاب شکوهمند اسلامی همواره همه داشته‌هایشان را در راه دفاع از انقلاب دادند گفت: مجاهدت و از خودگذشتگی این مردم به اندازه‌ای است که تاریخ قادر به ذکر آن نیست.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین، شهدا را دارالشفا خواند و گفت: امروز خانواده‌های شهدا چراغ راه هستند تا مسیر راهمان را گم نکنیم و باید قدر این خانواده‌های شهدا را بدانیم.

سردار فضلی شهید حسین پور شلمانی را مجاهدی بزرگ خواند و گفت: وی با رشادت‌های خود در جبهه‌های مقاومت عراق و سوریه خدمات بی‌نظیری انجام داد و سرانجام به مزد واقعی خود یعنی شهادت رسید.

 

ارسال نظر