مقیمی در گفت‌وگو با فارس: نیروی انتظامی غائله‌ای که می‌توانست مشکلات زیادی ایجاد کند را به خوبی جمع کرد

استاندار تهران گفت: نیروی انتظامی بعد از اینکه همه اقدامات را انجام داد و مذاکره هم جواب نداد، به‌ خوبی وارد شد و با کمک بسیج، سپاه و اطلاعات، غائله بزرگی که می‌توانست مشکلات زیادی ایجاد کند را جمع کرد.

محمّدحسین مقیمی استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس با بیان اینکه در اغتشاشات خیابان پاسداران تهران نیروی انتظامی همه تلاش خود را انجام داد تا ماجرا با مذاکره و گفت‌وگو ختم پیدا کند، اظهارداشت: اما در طرف مقابل، حمله خودرویی رخ داد که باعث شهادت تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی شد.

وی افزود: این نشان می‌دهد جریان تندی وجود دارد که می‌خواهد فضا را بر هم زند و مشکلات دیگری برای کشور ایجاد کند.

استاندار تهران با بیان اینکه وظیفه ذاتی نیروی انتظامی این بود که با اخلال‌گران نظم و امنیت برخورد کند خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی بعد از اینکه همه اقدامات را انجام داد و مذاکره هم جواب نداد، به‌ خوبی وارد شد و با استفاده از همه امکانات و کمک نیروهایی چون بسیج، سپاه و اطلاعات، بدون اینکه صدمه جانی به طرف مقابل وارد شود غائله بزرگی که می‌توانست مشکلات زیادی را ایجاد کند، جمع کرد.

مقیمی با بیان اینکه نیروی انتظامی با اقتدار وارد شد و موضوع را جمع کرد افزود: البته مردم منطقه نیز کمک زیادی کردند تا غائله خاتمه پیدا کند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر